Výdejníky vody pro zdravotní zařízení | Waterlogic
logo

info: 607 008 057 | servis: 720 052 383

Výdejníky vody pro zdravotnická zařízení

Voda bez bakterií a virů díky dokonalým technologiím

Filtrační systém garantuje opravdu pitnou vodu bez bakterií a virů, které se mohou běžně vyskytovat ve stojaté vodě (výdejníky pro barelové vody apod.). Všechny naše přístroje prošly přísnými certifikačními procesy jak v zahraničí, tak v ČR. Nadčasový design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a energeticky úsporný provoz.

Naše výdejníky vody přesně dle Vašich potřeb:

Technologie: Uhlíková filtrace vody, BioCote™,  Firewall®
Druh vody: chlazená, pokojová teplota, horká, extra horká a perlivá
Provedení: Samostatně nebo stolní provedení

Nejste si jistý, který výdejník vody zvolit právě pro Vaše zařízení? Nezávazně nás kontaktujte, poradíme Vám s výběrem a pokud budete mít zájem, výdejník vody Vám zdarma a nezávazně zapůjčíme.

Nezávazná poptávka


 

Technologie Firewall® 

Nejúčinnější technologie na eliminaci choroboplodných zárodků a bakterií obsažených ve vodě se nazývá Firewall®. Je to opravdu jedna z nejchytřejších věcí, které byly vyvinuty. Princip této převratné technologie spočívá v umístění UV lampy do křišťálové spirály, která vede až k samotnému výdeji vody. Tím je zaručeno zničení 99,9999% bakterií a virů jako například Salmonela, hepatitida, E. coli,  které Firewall® nepřekonají. Zároveň tato technologie zabrání zpětné kontaminaci z vnějšího prostředí zpět do přístroje. 

 

Technologie BioCote™

Tato technologie využívá antibakteriálních vlastností iontů stříbra, kterými je pokryt celý výdejní prostor. Ionty stříbra zabraňují množení a růstu bakterií, které se mohou uchytit blízko výdejního místa a tím kontaminovat vodu ve Vaší sklenici. BioCote chrání proti mikrobům, včetně bakterií, jako je MRSA, E. coli, Salmonella, Pseudomonas a Listeria, stejně jako plísním a houbám.  

 

 


 

Ušetřete až 50% nákladů.

Naše výdejníky vody jsou připojeny na vodovodní řád, díky čemuž poskytují neomezené množství vždy čerstvé a čisté vody bez dodatečných nákladů. Jsou ideálním řešením jak pro běžné ordinace, tak i pro velké nemocnice a další zdravotnická zařízení.

Dalším důležitým faktem je, že uspoříte až 50% nákladů v porovnání s výdejníkem vody na barely.

Tím, že se rozhodnete pro naše výdejníky vody Waterlogic, získáte následující výhody:

  • Až 50% úsporu nákladů při zajišťování pitného režimu pro Vaše zaměstnance
  • 100% garanci vždy čerstvé a čisté vody díky patentovaným technologiím filtrace
  • V případě pronájmu hradíte fixní měsíční částku bez dodatečných nákladů, což Vám umožní provést předběžný odhad ročních výdajů
  • Chráníte životní prostředí 
  • Můžete využít personifikace dodaných automatů na vodu i příslušenství a mít další originální prvek Vaší marketingové komunikace.

 

Samozřejmostí je nadstandardní péče

Vy pouze vyberete typ automatu na vodu a my se postaráme o zbytek. Vždy vám naše zařízení doručíme po celé České republice zdarma a zároveň provedeme jeho bezplatnou instalaci. V průběhu pronájmů je vám k dispozici konzultant, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Nedílnou součástí je pravidelná kontrola a sanitace výdejníku naším servisním technikem.

  • Individuální poradenství na místě
  • Garance rychlé dodávky
  • Instalace a doprava zdarma
  • Pravidelný servis
  • 24/7 dostupnost pro klienty

 


 

Buďte originální! Výdejník vody i příslušenství opatříme logem Vaší společnosti.

Proměníme dodané zařízení či kvalitní láhve v komunikační prvek, který zaujme nejen Vaše zaměstnance, ale i Vaše klienty. Nabízíme Vám sortiment velmi kvalitních láhví, které opatříme Vaším logem - stačí si vybrat a o ostatní se postaráme.  

Produkty

Produkty

Poradenství

Poradenství

Snadná instalace

Snadná instalace

Servis

Servis

Copyright © 2016-2018. Všechna práva vyhrazena.