O své zdraví pečujte i v práci - víte jak? | LUX Aqua Czech
logo

info: 607 008 057 | servis: 720 052 383

O své zdraví pečujte i v práci

Zdravý pitný režim

Udržovat své tělo v dobré kondici – kolik z nás to doopravdy činí? Většinou nám tato myšlenka probleskne v hlavě, když k obědu místo oblíbeného řízku čas od času zvolíme salát nebo alespoň rybu, případně když si po práci jdeme na hodinu zaběhat. To jsou nepochybně správná rozhodnutí, která bychom měli činit často.

Málokdo si ale uvědomuje, že o své zdraví můžeme pečovat i v práci – například v kanceláři. Pracovní dobu totiž chápeme jako pomyslnou šedou zónu v našem denním rozvrhu, kdy na naplňování zdravého životního stylu není prostor. To je ale chyba.

Své lepší zdraví, dobrou fyzickou i psychickou kondici a vyšší odolnost vůči nemocem budujeme i prostřednictvím docela banálních kroků. Například když jednou za hodinu od počítače odejdeme jen abychom udělali pár kroků nebo když navštívíme automat na pitnou vodu a vypijeme jednu nebo dvě sklenice.

Skutečně! Pokud vás třikrát za rok skolí chřipka a vy musíte zůstat doma, ukazuje to na podlomenou imunitu. Nikdo nechce zůstat doma a pít čaj, obzvláště když je třeba kvůli takové lapálii čerpat drahocennou dovolenou. Proto je lepší činit následující:Diskuze:

Copyright © 2016-2018. Všechna práva vyhrazena.