Výdejníky vody, Sodobary, Aquamaty | Příslušenství Waterlogic
logo

info: 607 008 057 | servis: 720 052 383

Příslušenství

Příslušenství, které Vám zpříjemní Váše každodenní řešení pitného režimu. Pro její snadné získání kontaktujte naší zákaznickou linku nebo svého obchodního zástupce.

Láhev BPA free

Láhev Waterlogic BPA Free

Lehké, odolné proti nárazům a křišťálově průhledné. Láhve vyrobené z plastu jsou mezi spotřebiteli na celém světě velmi populární kvůli jejich různému a praktickému využití. Vzhledem k veřejné diskusi kolem chemické látky BPA, která se často k výrobě plastů používá, zvolila naše společnost dodavatele, který již od roku 2014 nepoužívá k výrobě potravinářský obalů žádné polykarbonáty. Místo toho používá pouze surovinu Tritan™, která BPA neobsahuje. 

Tritan™ copolyester vyrábí americká společnost Eastman a je schválen FDA (US Food and Drug Administration) a uveden v seznamu EFSA (European Food and Safety Association). Tento plast nejen že neobsahuje plastifikátory, ale má i řadu jiných výhod, které z něj činí populární náhražku skla.

Tato láhev je k dostání v objemu 0,5 l, 0,75 l a 1 l a je vybavena odklápěcím víčkem, Díky mnoha možnostem je vhodná pro nejrůznější použití a věkové skupiny – od lahví na vodu pro školáky až po součást výbavy atleta při jeho namáhavých fyzických aktivitách. Tak jako všechny produkty z materiálu Tritan™ je i láhev Waterlogic BPA Free vhodná do myčky a lze ji používat stále znovu. 

Produkty

Produkty

Poradenství

Poradenství

Snadná instalace

Snadná instalace

Servis

Servis

Copyright © 2016-2018. Všechna práva vyhrazena.