Specialisté na řešení pitného režimu ve firmách | Waterlogic
logo

info: 607 008 057 | servis: 720 052 383

O nás

Waterlogic - specialista na řešení pitného režimu

Firma byla založena v roce 2016 pod názvem LUX Aqua Czech s.r.o. s cílem poskytovat optimální řešení pitného režimu pro naše klienty v oblasti B2B, a to díky kombinaci špičkové technologie a kvalitního servisu.

Společnost vznikla jako další ambiciózní projekt firmy LUX INTERNATIONAL, která je jednou z nejúspěšnějších společností na světě v oblasti přímého prodeje kvalitních domácích spotřebičů.

V roce 2018 došlo k prodeji společnosti do společnosti Waterlogic Holdings Limited se sídlem ve Velké Británii a ke dni 23. 7. 2018 byla společnost oficiálně přejmenována na Waterlogic CZ s.r.o.

Stali jsme se tedy přímou součástí světové jedničky v oboru výdejníků na vodu, skupiny Waterlogic. Waterlogic je aktivní ve více než 50 zemích světa a na mnoha trzích dosáhl nejsilnějšího tržního postavení. V posledních cca 4 letech mohutně investoval do akvizic konkurentů či distributorů za účelem získání co největšího tržního podílu.

Waterlogic CZ s.r.o. bude v souladu s hodnotami firmy Waterlogic nabízet svým zákazníkům služby na nejvyšší úrovni s dodáním jedinečné technologie od celosvětového leadera v daném oboru.

Produkty

Produkty

Poradenství

Poradenství

Snadná instalace

Snadná instalace

Servis

Servis

Výdejník vody Waterlogic na měsíc zdarma

Copyright © 2016-2018. Všechna práva vyhrazena.

Výdejník vody Waterlogic na měsíc zdarma