Výdejníky vody, Sodobary, Aquamaty | Waterlogic
logo

info: 607 008 057 | servis: 720 052 383

99,9999 % - víc už to nejde !!!

Čím jsou námi dodávané přístroje bezkonkurenční a jedinečné? Je to kombinací následujících tří technologií.

Naše výdejníky vody jsou osazeny několikastupňovým systémem filtrace vody, který zaručuje vždy čistou a svěží vodu bez bakterií a virů, které se běžně vyskytují při využívání barelového řešení. Díky bezbarelovým výdejníkům vody LUX AQUA vám bude k dispozici skutečně pitná voda.

 

1. Filtrace vody

Úprava pitné vody začíná první obrannou linií - 10–mikronový GAC filtr, který odstraní neadekvátní chuť, vůni i barvu. Další, již 1–mikronový CBC filtr, zachytí veškeré menší pevné částice, bakterie, absorbuje chlor a další škodlivé látky, zatímco prospěšné minerální látky, důležité pro naše zdraví, ve vodě zůstanou zachovány.

Filtry jsou snadno vyměnitelné a zároveň recyklovatelné.

Celosvětově uznávané certifikáty renomovaných institucí svědčí o tom, že naše filtry jsou na absolutní špičce globálního trhu

2. Firewall®

Nejúčinnější technologie na eliminaci choroboplodných zárodků a bakterií obsažených ve vodě se nazývá Firewall. Je to opravdu jedna z nejchytřejších věcí, které byly vyvinuty. Princip této převratné technologie spočívá v umístění UV lampy do křišťálové spirály, která vede až k samotnému výdeji vody. 

Tím je zaručeno zničení 99,9999% bakterií a virů jako například Salmonela, hepatitida, E.coli, které Firewall nepřekonají. Zároveň tato technologie zabrání zpětné kontaminaci z vnějšího prostředí zpět do přístroje. 

3. BioCote

Za kontaminaci výdejního prostoru mohou ve většině případů bakterie na našich rukou.

Proto poslední krok k dokonale čisté vodě je BioCote™.

Tato technologie využívá antibakteriálních vlastností iontů stříbra, kterými je pokryt celý výdejní prostor. Ionty stříbra zabraňují množení a růstu bakterií, které se mohou uchytit blízko výdejního místa a tím kontaminovat vodu ve Vaší sklenici. BioCote chrání proti mikrobům, včetně bakterií, jako je MRSA, E. coli, Salmonella, Pseudomonas a Listeria, stejně jako plísním a houbám.

Výsledkem je vždy 100% záruka čisté a svěží vody v každé sklenici - to jsou výdejníky vody s připojením na vodovodní řád Waterlogic.

Nezávazná poptávka

Produkty

Produkty

Poradenství

Poradenství

Snadná instalace

Snadná instalace

Servis

Servis

Copyright © 2016-2018. Všechna práva vyhrazena.