Metoda point of use dobývá české kanceláře | Waterlogic CZ
logo

info: 607 008 057 | servis: 720 052 383

Metoda point of use dobývá české kanceláře

Připravit lidem pracujícím v kanceláři perfektní pracovní prostředí není jen tak. Aby vaši zaměstnanci podávali co nejlepší výkony – a taky abyste splnili všechny povinnosti, které vám ukládá zákoník práce – je třeba věnovat zvláštní péči tomu, na čem pracovníci sedí, v jakých mikroklimatických podmínkách pracují, jestli mají kde trávit přestávky a v neposledním řadě čeho se mohou napít.

Do kanceláře patří výdejník na vodu – to je bez debat. Každý člověk musí vypít denně alespoň dva a půl litru tekutin a protože v práci stráví přinejmenším třetinu dne, vypije zde zhruba litr. Pitná voda v pravidelných dávkách přispívá k větší vyrovnanosti a koncentrovanějšímu pracovnímu výkonu.

Aquamat tedy musí zaujímat místo v každé kuchyňce, open-space, v čekárně i v konferenčním sálu. Ale jaký vybrat?

Donedávna byl naprostou samozřejmostí automat na vodu v barelech. Nasazování velkého plastového barelu na výdejník je jednoduchou záležitostí pro každého fyzicky zdatného jedince. Pak stačí pouze stlačit páčku, nastavit kelímek nebo hrníček a doušek pramenité vody je na světě. Zaručeně čisté, vždyť jde o balenou vodu.

Výdejník barelové vody vyžadoval zdánlivě jednoduché – jednorázovou investici do aquamatu a pak v pravidelných intervalech dokupovat vodu v barelech.

Ale už poměrně dlouho existuje ještě jednodušší alternativa. To, co se nazývá „výdejník point of use“. Jde o automat na pitnou vodu, který se obejde zcela bez barelů. Cennou kapalinu bere přímo z vodovodní sítě. Pracovníkům kanceláře nabídne pramenitou vodu, čistou jako z lesní studánky. Přestože se nacházíme uprostřed rušného velkoměsta.

 

LuxAqua_instalace

 

Jak je to možné? Výdejníky POU disponují účinným systémem filtrace. Filtrační zařízení bývá doplněné o chlazení a ohřev, někdy je schopné vyrobit i sodovou vodu. Voda je konzervována v nerezovém zásobníku zamezujícím přístup a šíření jakýchkoli bakterií. Technologie je dnes už natolik sofistikovaná, že filtr je schopen zachytit všechny nežádoucí částice (kromě bakterií a nečistot i částice chloru) a zachovat prospěšné látky, jako jsou například minerály, díky nimž má voda dobrou vůni, barvu i chuť.

Výdejník point of use nevyžaduje stavební zásahy do budovy. Díky svým vlastnostem je v současnosti zřejmě nejlepší volbou pro kancelářské firmy. V poslední době ale zaznamenáváme jejich průnik i do domácností.

Vyzkoušejte zdarma naše výdejníky vody s připojením na vodovodní řád.

 

 


Diskuze:

Copyright © 2016-2018. Všechna práva vyhrazena.