Lux Aqua radí: I v zimě konzumujte ovoce. Klidně formou osvěžujícího drinku! | Waterlogic CZ
logo

info: 607 008 057 | servis: 720 052 383

Lux Aqua radí: I v zimě konzumujte ovoce. Klidně formou osvěžujícího drinku!

Zdravé ovocné nápoje

Zdravé ovocné limonády a koktejly máme většinou spojené s létem. Ve skutečnosti je ale můžete pít i v zimě, dokonce je to pro organismus ještě prospěšnější. Zima je pro něj totiž náročné období a dostatek vitamínů mu pomáhá odolat sériím chřipkových epidemií. Nejvíce potřebujeme vitamíny C, A, B1, B2, E a dále minerály: hořčík, železo, jód, fosfor a mangan.
Ovocné limonády a koktejly jsou způsobem, jak se snáze donutit vitamíny do těla vpravit. Případně tyto drahocenné látky dostat do dětí, které mísu s mandarinkami nebo jablíčky okázale ignorují. Tyto nápoje jsou totiž lahůdkou, která chutná všem.

Jejich cennou ingrediencí je také pramenitá voda, která musí být dokonale čistá. Doporučujeme vám aquamaty na pitnou vodu Lux Aqua s moderním filtračním systémem, který z vaší vody vychytá všechny látky škodlivé lidskému tělu.

Pojďme si tedy jeden takový vynikající ovocný koktejl s těmi nejlepšími přísadami připravit.

Co potřebujete?

Postup:
Nejdříve oloupejte jablko a nakrájejte jej nadrobno. Dejte jej do nádoby společně s ostatním ovocem. Přilijte vodu, která by měla sahat asi čtyři centimetry nad všechny přísady. Důkladně rozmixujte. Podávejte s tlustým brčkem a sklenici dozdobte lístky polníčku nebo máty. Dobrou a zdravou chuť!

 

 


Diskuze:

Copyright © 2016-2018. Všechna práva vyhrazena.